Zet wachten om naar een positieve beleving en verhoog uw omzet.
Retail klanten wachtrij oproepsysteem
Wachten is vervelend, toch? Niet met het retail klanten wachtrij oproepsysteem van VeDoSign. Hiermee kunt u het wachten omzetten naar een positieve beleving bij uw klanten. U kunt er zelfs extra omzet door genereren.

Hoe werkt het Retail klanten wachtrij oproepsysteem?
Wanneer uw klanten moeten wachten op service of een reparatie in uw winkel, dan geeft u hen een pager mee. Zodra de klant aan de beurt is of hun product gereed is kunt u hen met slechts één druk op de knop via de centrale transmitter oproepen. Uw klanten hebben hierdoor een positieve wachtbeleving en ze kunnen ondertussen op hun gemak verder shoppen in uw winkel.
Ons compleet klanten wachtlijst IQ oproepsysteem bestaat standaard uit:
- Een centrale bedienpost (transmitter), meestal wordt hier gekozen voor de Touch&Go40B transmitter. Deze transmitter is erg handig en praktisch omdat de pager direct met één druk op de knop opgeroepen wordt als er op het juiste nummer is gedrukt. Het lampje bij het nummer blijft aan en zodra de klant bij de balie de pager inlevert kunt u het lampje weer uit doen. Erg overzichtelijk dus voor u of uw personeel.
- Een ruime keuze aan pager/buzzers. Bij diverse pagers kunt een kaartje inbrengen met daarop bv een instructie voor de klant of een speciale aanbieding die u onder de aandacht wil brengen. In de pager is ook ruimte voor een RFID beveiligingstag zodat het antidiefstal alarm afgaat zodra de klant de winkel wil verlaten.
- Een oplader waaraan u terug kan zien hoeveel klanten er nog moeten worden geholpen.
- Optioneel een beeldscherm in de winkel waarop te zien is welk klantnummer op dat moment wordt geholpen zodat de klant weet hoeveel wachtenden er nog voor zijn.
Wilt u meer weten over de retail oproepsystemen?
Wilt u meer weten over de retail oproepsystemen van VeDoSign? Bekijk ons volledige assortiment klanten wachtrij oproepsystemen in onze webshop of neem gerust contact met ons op en we voorzien u van informatie en advies.
"Zet wachten om naar een positieve
beleving en verhoog uw omzet."
Een klanten wachtrij oproepsysteem voor uw winkel?
Aanbevolen producten en systemen
All in one gasten oproepsysteem compleet met 12 coasters classic
€1.409,00 ex. btw 21%All in One IQ Gasten Oproepsysteem met 15 IQ pagers
€1.987,50 ex. btw 21%LED scherm
€685,00 ex. btw 21%Compleet Touch & Go klant-wachtlijst IQ afroepsysteem met 20 IQ pagers
€2.400,00 ex. btw 21%Transmitter Touch&Go40B
€575,00 ex. btw 21%Oplaadstation en transmitter voor All-in-one gastenoproep systeem
€695,00 ex. btw 21%All in One transmitter – Oplaadstation (IQ pager)
€975,00 ex. btw 21%Coaster classic digital
€59,50 ex. btw 21%IQ pager digital
€67,50 ex. btw 21%Referenties
Onderstaand ziet u enkele logo’s van bedrijven die gebruikmaken van onze communicatie-oplossingen in de retail. Veel tevreden bedrijven gingen u voor. Op de pagina onze klanten van deze website krijgt u een overzicht.





























